środa, 5 stycznia 2011

Postanowienie noworoczne / New Year's Resolution

Z powodu męczącego mnie przeziębienia dopiero dzisiaj zabrałam się za wcielenie w życie noworocznego postanowienia. A jest nim pisanie bloga po polsku i po angielsku, tak żeby nie wyjść z wprawy w używaniu tego drugiego języka. Chyba już za długo nie miałam z angielskim kontaktu...
Nowy rok zaczęłam oczywiście frywolitkowo. Dacie wiarę, że mija już rok od kiedy nauczyłam się tej techniki? A teraz zaczęłam robić kolczyki według swoje pierwszego autorskiego wzoru. Na razie 2 pary czekają na wykończenie, więc zdjęć na razie nie pokażę. Potrzymam was jeszcze w niepewności.


I have only one New Year’s Resolution this year. It is to write my blog also in english, because I haven't had contact with this language for some time and I'm afraid of forgetting how to use it.
I've started my tatting adventure about year ago. I can hardly believe that a year has passed. For me it's like a moment. Finally I started my firs personal tatting pattern, but I'm working on few pairs of earring with it, so I won't show it yet. You must wait a few more days to see it.

1 komentarz:

mysza_tworzy pisze...

No no no... A nie mówiłam...;-) Idzie pisać w 2 językach;-)