sobota, 22 października 2011

Zakładki / Bookmarks

Hej,

Wracam z niebytu związanego z tworzeniem jesienno-zimowej kolekcji biżuterii. No właściwie to zimowej kolekcji. Jeszcze tylko ostatnie zdjęcia w namiocie bezcieniowym, obróbka zdjęć z sesji w plenerze i będę ją mogła zaprezentować.

A na razie mały dowód na to, że ciągle coś dłubię. Kilka zakładek do książek. Trzy już skończone a czwarta w trakcie produkcji.

Mam ten problem, że w tej chwili poza zimową kolekcją kłębi mi się w głowie mnóstwo pomysłów a czasu na ich realizację coraz mniej. Na dodatek wzięłam się za druty i szydełko. Muszę się w końcu nauczyć. Ale czas przy robótkach pędzi jak oszalały. Wam też czas tak ucieka?

Korzystając z okazji prezentuję ręcznie robione czółenka drewniane. Wykonane przez mojego szwagra i ozdobione przez siostrę. Dobrze się nimi pracuje.


***

Hi! I'm still working on my winter collection. Soon I'll be able to show it. Meanwhile I've tatted some bookmarks. Last picture is showing my new shuttles, that I had from my sister and her housband. Handmade. How do you like it?

4 komentarze:

zajączek pisze...

Ile tu pięknych rzeczy! Czuję, że będę często zaglądać do tej szuflady ;)
Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

Revi pisze...

Dziękuję, zajączek. Zajrzę na pewno.

Weronika pisze...

Piekne czołenka, aż chciałąbym je Tobie skraść:)

Trayna pisze...

Your new shuttles are gorgeous - what a clever brother-in-law you have.