środa, 16 listopada 2011

Guziki z pętelką: Druga porcja naszyjników.

Dzisiaj druga odsłona szczegółów kolekcji "Guziki z pętelką", czyli kolejna porcja naszyjników w kilku ujęciach.

Na początek naszyjnik łączący w sobie technikę frywolitki i splot warkoczowy, stworzony w pomarańczowo-zielonej tonacji kolorystycznej. Miejsce przejścia warkocza w frywolitkowe sznury ozdobione jest guzikiem ręcznie wykonanym z plastra drewna. Frywolitkowe sznury zdobią drewniane koraliki-oponki. Zapięcie w formie zrobionego na szydełku guzika i włóczkowej pętelki.


Drugi naszyjnik jest bardzo prosty choć przyciągający uwagę. Na pomarańczowo-brązowy warkocz nawleczona została kula drewniana o średnicy 40 mm. Zapięcie w postaci zrobionego na szydełku guzika i włóczkowej pętelki.


Kolejny naszyjnik to jeden z moich ulubionych ;) Trzy brązowo-czerwone sznury warkocza spięte z lewej strony dekoracją w postaci szydełkowego kółka i czerwonego drewnianego guzika. Zapięcie w postaci zrobionego na szydełku guzika i włóczkowej pętelki. Naszyjnik wykonany z włóczki bawełnianej i akrylowej.


Symetryczny naszyjnik w zielono-brązowej tonacji kolorystycznej wykonany z 6 skręconych sznurów frywolitkowych zdobią dwie drewniane kulki. Zapięcie w postaci zrobionego na szydełku guzika i włóczkowej pętelki.


A w następnym poście ostatnia porcja naszyjników.

1 komentarz:

Majalena pisze...

Kolejne piękne i niepowtarzalne naszyjniki.
Gratuluje. Niesamowite.