czwartek, 3 maja 2012

Fioletowo-czarny kwiatek i nadchodzące zmiany...

A dzisiaj "typek spod ciemnej gwiazdy", czyli naszyjnik z fioletowo-czarnym kwiatkiem. Chciałam, żeby przywodził na myśl taki kwitnący pod nocnym niebem ciemny kwiat, niby ukryty ale jednak przyciągający uwagę. Zaczęłam go według tego pomysłu robić jeszcze w styczniu, ale jakoś tak mnie nie przekonywał. Oczywiście po nabraniu "mocy prawnej" już było lepiej i skończyłam go na początku marca. Nie wiem czy się do końca udało, ale efekt w miarę mi się podoba.

Ten frywolitkowy naszyjnik powstał z 5 zszytych elementów tworzących kwiatek, zamocowanych na tasiemce z łezek w technice kołeczek dzielonych. Wykończony jest szklanymi koralikami w kolorach fioletowym i czarnym i posrebrzanymi elementami. Ma 44 cm długości.

No i mam nowinę dla wszystkich zainteresowanych moimi pracami. Już niedługo będzie można nabyć je na Etsy, ponieważ postanowiłam ruszyć ze swoimi dziełami na podbój "zachodu" ;P
Aha, jeszcze jedna nowina. Pewnie zauważyliście zmianę mojej "pieczątki" na zdjęciach. W związku z podbojem etsy siostra moja kochana zaprojektowała mi nowe logo, znak wodny do zdjęć, wizytówki i całą resztę. Niedługo pewnie również bloga przemodelujemy, żeby pasował do nowych barw ;)

(Nie cierpię nowych "usprawnień" blogera. Zdjęcia mnie nie słuchają i nie chcą wskoczyć tam gdzie je kieruję ;(  Czy was też to tak wnerwia jak mnie?)

2 komentarze:

Beatrice pisze...

Świetny naszyjnik

*gooocha* pisze...

Piękny wyrobik :)