środa, 2 stycznia 2013

Projekt: Kalia - naszyjnik /Project: Zantedeschia - necklace

Szczęśliwego Nowego Roku moi drodzy!
Święta już minęły, "wakacje" u lubego również, mogę więc zacząć pokazywać nowe rzeczy. Zacznę od świątecznego prezentu dla siostry. 
"Kalia" to lariat wykonany w technice sznura koralikowo-szydełkowego. Sam sznur osiągnął 130 cm długości (początkowo planowałam 150), a cały naszyjnik wraz z ozdobnikami z zawieszkami ma około 140 cm. Robiony był na 5 koralików w rzędzie z toho 11/0 w kolorach metallic amethyst gun, transparent frosted amethyst, silver lined frosted amethyst i galvanized green teal. Do wykończenia użyłam posrebrzanych zawieszek w kształcie kalii i szklanych koralików w zielonym i fioletowym kolorze.
Jestem z niego bardzo zadowolona, ale tak sobie myślę, że jeśli będę robiła lariat dla siebie to zrobię jednak długi na 150 cm ;)

***
Happy New Year everybody!
Holidays have ended so now I can show you some new works. I'd like to start from my christmas gift for my sister.
"Zantedeschia" necklace is a beaded-crochet rope lariat made from toho beads (11/0) in the following colors: metallic amethyst gun, transparent frosted amethyst, silver lined frosted amethyst and galvanized green teal. This necklace is 140 cm long. I used silver-plated elements in shape of zantedeschia and glass beads to finish it. How do you like it?

2 komentarze:

anza pisze...

Niesamowity! strach pomyśleć, ile zużyłaś koralików... i ile czasu trwało ich zawlekanie ;)
Pozdrawiam!

Anna Mikołajczyk pisze...

Piękny!