sobota, 16 lutego 2013

Czarny kołnierzyk / Black collar

Popełniłam jesienią drugi kołnierzyk frywolitkowy. Tym razem już w typowej, kołnierzykowej formie, zapinany z przodu jak na klasykę przystało. No ale skoro popełniłam go jesienią, to dlaczego pokazuję dopiero teraz? Bo miałam w planach zrobienie sesji zdjęciowej w wiktoriańskich/steampunkowych klimatach. Fotografować miałam na niej ten kołnierzyk i dwa inne, wyjątkowe, kołnierze mojego pomysłu. Niestety jak widać sesji jeszcze się nie doczekałam. Postanowiłam więc pokazać chociaż ten jeden kołnierzyk.
Wykonany jest z czarnego kordonka Aida. Wariacja na temat łączenia fragmentów wzorów z kilku różnych kołnierzy. Zapinany jest na czerwony ceramiczny koralik. Taki mały akcent w celu ożywienia ;)
Kołnierzyk dostępny jest na etsy w moim sklepiku, o tutaj.
Podoba się?

***
I made this collar last autumn, but I wanted to show it after professional photo session with a model. Unfortunately, as you can see the session has not yet lived to see.
This collar is made with shuttle tatting technique from black cotton thread an is finished with single ceramic red bead. This would be perfect collar for gothic, victorian or steampunk outfit.
This collar is available in my etsy shop.

5 komentarzy:

Michelle pisze...

This s very lovely!

anza pisze...

Ależ musiałaś się napracować... jest co podziwiać ;)

Marta i Alicja pisze...

Coś niezwykłego! Piękny ;)

Joanna Mazurkiewicz pisze...

Jest po prostu rewelacyjny! I ten koralik jest rzeczywiście świetnym kontrastem. Bardzo mi się podoba ta praca :)

Suuriel pisze...

Przepiękny! A czerwony koralik idealnie ożywia całość :) Super!