piątek, 22 marca 2013

Wymianka z Alveaenerle/ Swap with Alveaenerle


Już jakiś czas temu narzekałam na forum Craftladies, że przydałaby mi się mała torebka lub kopertówka. No i to moje narzekanie tak sobie czekało, aż się ktoś zmiłuje. Ostatnio odezwała się do mnie Alveaenerle i zaproponowała, że chętnie takową torebkę dla mnie uszyje.
W zamian za fajną torebkę (Alvea dzięki!) uszyłam dla niej komplet sutaszowy. Właściwie to nie jest to komplet, bo wisior i kolczyki są co prawda w tych samych kolorach zgodnych z zamówieniem, nawet użyłam tych samych materiałów ale jak widać różnią się bardzo stylem. Takie było zresztą moje założenie: kolczyki i wisior można nosić razem jako komplet, ale równie dobrze sprawdzą się same albo z jakąś inną biżuterią. Materiały użyte to sznurki sutasz, koraliki toho i knorr prandel, masa perłowa i szklana perełka. Jak widać krawatkę również uszyłam sama ;)
Kolczyki mają długość 4,5 cm (5,2 m z biglami) i szerokość 3 cm. Wisior ma 7 cm długości i 4,7 cm szerokości.
Właścicielka jest z tego kompleciku zadowolona o ile mi wiadomo ;)

***

Some time ago I complained on the forum Craftladies that I could use a small handbag or clutch. Recently Alveaenerle suggested that she would eagerly sew a bag for me.
In exchange for the bag I sew a soutache jewelry set for her. Actually, it's not complete, but the pendant and earrings in different styles but the same color. That was my idea for that project. Earrings and pendant can be worn together as a set but also look good alone or with other jewelry. 
Earrings in a shape of leaves are 4,5 cm (5,2 m witrh earwires) long and 3 cm wide. Pendant is 7cm long and 4,7 cm wide.

As far as I know new owner of this set is very pleased with it.

3 komentarze:

alveaenerle pisze...

Nawet bardzo zadowolona! :-D

anza pisze...

Bardzo fajny zestawik :) ja bym jeszcze chciała tę słynną kopertówkę zobaczyć, pochwalisz się? ;)

Revi pisze...

Anza jeśli jutro będzie słońce to cyknę jej fotkę. A w ogóle to Alveaenerle na pewno się pochwali u siebie na blogu niedługo ;)