sobota, 6 kwietnia 2013

Wiosenne klimaty - wymianka/Spring climates - swap

 Niedawno na forum Craftladies miała miejsce wymianka o wdzięcznym tytule "Wiosenne klimaty". Tak na przekór pogodzie za oknem ;) Oczywiście nie mogłam sobie odmówić udziału w tej zabawie, choć przyznam, że trochę mi czasu zaczęło brakować na wykonanie prezentu gdy zaczęłam pracować. No ale sprężyłam się i  jest ;)
Miałam zrobić prezent dla Phalenopsis, czyli Martę. No i zagwozdka, bo ostatnio trochę więcej siedzę w sutaszu niż innych technikach, a Marta sama robi sutasz. Pomyślałam, pokobinowałam i postanowiłam zrobić komplecik złożony z kolczyków i bransolety. Oparty głównie na frywolitce, ale bransoleta musiała dostać sutaszowe zapięcie - nie mogłam się oprzeć.
Oczywiście kordonek ręcznie farbowany w wiosenne kolorki, kolczyki wg mojego typowego wzoru warstwowego, bransoleta prosta lecz z wymyślnym, ozdobnym zapięciem. Myślę, że wyszło fajnie i wiosennie. Marcie się spodobało ;)


***

Hi. Today I want to show another jewelry set made for swap action. This time on my favourite forum Craftladies. Swap theme was "spring climates". I had to make a gift for Marta.
I decided to make earrings and bracelet set using tatting and soutache embroidery techniques. Cotton thread for tatting elements was hand dyed by myself. I think the set came out very nicely ;)

4 komentarze:

Beatrice pisze...

Piękny komplecik!Świetne połaczenie technik

Mała Sztuka pisze...

cudo pozdrawiam ciepluteńko

M.Argherita pisze...

Bajecznie kolorowe ....i świetne połączenie technik.pozdrawiam.

bambi4 pisze...

piękne