wtorek, 13 sierpnia 2013

Bransoletki!/Bracelets!

Kolejny post poświęcam robionym ostatnio bransoletkom. Tu pokażę 4 z nich, które są skończone i sfotografowane.
Pierwszą zrobiłam na zamówienie dla mojej starej znajomej. Miała być delikatna i najlepiej kremowa z czymś jeszcze i modna. Padło więc na koraliki toho opaque light beige i milky kiwi. Bransoletka ma 20 cm i jest wciągana przez nadgarstek.
 Druga powstała z niebieskich koralików toho siver lined milky montana blue i koralików knorr prandell w dwóch odcieniach błękitu. Zapinana na zapięcie typu toggle. Dostępna w moim sklepiku na etsy.
 Trzecia powstała tak właściwie jako pierwsza z tego rzutu ;) Bransoletka w dość chłodnej tonacji kolorystycznej zrobiona z koralików knorr pradnell w trudnym do określenia odcieniu przezroczystej, srebrzonej ciemnej szarości, prawie czerni  i z koralików toho transparent frosted siam ruby. Zapinana na zapięcie typu toggle. Dostępna w moim sklepiku na etsy.
 
Ostatnia z wykończonych bransoletek jest wariacją na temat ciepłego lata. Idealnie pasuje do letnich stylizacji. Powstała ze srebrzonych czerwonych koralików knorr prandell i z koralików toho w odcieniach silver lined milky lavender i ceylon apricot. Zapinana na zapięcie typu toggle. Również dostępna w moim sklepiku na etsy.

Powstały jeszcze dwie kolejne bransoletki. Jedna czarno-różowa dla mojej małej bratanicy zafascynowanej bajką Monster High, a druga granatowo-złota czeka aż stać mnie będzie na kupienie półfabrykatów do jej wykończenia.

***

I've made some new beaded-crochet bracelet lately. 
 
First bracelet is for my old friend. She wanted it to be delicate, beige and with some trendy color. So I made this piece of jewelry rom light beige and milky kiwi toho seed beads.
 Next one is a beaded crochet bracelet in shades of blue. Available on my etsy shop.
 Third bracelet is very elegant, made from dark grey and red seed beads. Available on my etsy shop.
 Last bracelet is perfect piece to match summer outfit. Bright and colorfull. Available on my etsy shop.

I've made two more bracelets, but one is'nt finished yet and the other one was for my little niece who loves Monster High. She liked it so much that I didn't even take a photo before she'd taken it.

Brak komentarzy: